ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 03.04.2017 10:55

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття  пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, Сіверська міська рада 05.04.2017р. опублікує в газеті «Вперед» та розмістить на офіційному сайті  проект  рішення Сіверської міської ради  «Про  встановлення ставок місцевих податків і зборів у м.Сіверську на 2018 рік».

Проект регуляторного акта містить інформацію про розміри місцевих податків  і зборів, які будуть діяти з 01.01.2018 року на території  м. Сіверська.

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом  його регуляторного впливу можна ознайомитись  щоденно (з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, крім вихідних)  у  відділі  економіки та торгівлі виконкому Сіверської міської ради,та на дошці оголошень виконкому Сіверської міської ради за адресою: 84522, м.Сіверськ, вул. Центральна, буд.8, тел.5-26-48, а також  на сайті  Сіверської міської ради (siverskarada.com.ua).

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб   до проекту рішення Сіверської міської ради будуть прийматися протягом одного місяця з дати опублікування   в  Сіверській міській раді за вищевказаною адресою.