«Обласне комунальне підприємтсво «Донецьктеплокомуненерго» повідовляє

Дата: 15.03.2017 10:43

«Обласне комунальне підприємтсво «Донецьктеплокомуненерго» повідовляє про розміщення відповідно до ст.634 ЦК України та ч.7 ст.26 Закону України «про житлово-комунальні послуги» договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Данний договір є договором приєднання між теплопостачальною організацією ОКП «Донецьктеплокомуненерго», як виконавцем послуг, та споживачем (фізичною особою, яка не є суб’єктом гсподарювання).

Публікація (розміщення) тексту проекту Договору про надання послуг з централізованного опалення та постачання гарячої води для населення міститься:

1)      на офіційному сайті Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго»: http://kpdtke.com.ua ;

2)      На інформаційному стенді «Куточок споживача»  в абонементському відділі приміщення ВО «Краснолиманська тепломережа» за адресою: м. Лиман пров. Робочий, 6А та на інформаційному стенді в куточку споживача на котельні №35 м. Сіверськ пров. Заводський, 1.

Укладання Договору здійснюється шляхом приєднання споживача до цього Договору, тобто через прийняття фізичною особою умов цього Договору в цілому.

У разі отримання зауважень, доповнень, заперечень з боку споживачів – фізичних осіб щодо тексту договору, просимо споживачів повідомляти про це юристконсульта ВО «Краснолиманська тепломережа» за тел. (06261) 2-71-06 або звертатися особисто за адресою: м. Лиман, пров. Робочий, 6А (І поверх адмінбудівлі кабінет юристконсульта)».

Проект договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води за посиланням: http://kpdtke.com.ua/images/files/dogovor_priednanya