21 листопада українці відзначаюуть День гідності та свободи

Дата: 21.11.2014 10:28

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи», з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, в Україні установлено відзначення 21 листопада щороку Дня Гідності та Свободи.

Свобода починається з почуття внутрішньої свободи кожного з нас, з почуття гідності та поваги до нашого минулого. Ми повинні не лише вивчати й знати  нашу історію, а й сприймати її такою, якою вона була, використовувати набутий історичний досвід. Свобода кожного українця – це можливість реалізувати право на вибір, право будувати гідне життя для наших нащадків, право впливати на політичне життя України і керувати країною, адже саме народ є єдиним носієм влади в Україні.

Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі!

Хай у міцних обіймах всі народи

Ідуть у майбуття через віки.

Збережимо мир! Нехай у світі завжди панує тепло і щирість стосунків між людьми!