9 травня

Дата: 10.05.2016 09:43

В дні травневі, мріяли багаті,

Коли щастя ллється із пісень,

Ми щороку зустрічаєм свято-

Перемоги радісної день!

9 травня в м. Сіверську відбувся урочистий мітинг, присвячений 71-й річниці Великої Перемоги.

Мітинг відкрив сіверський міський голова Черняєв Андрій Олександрович, який поздоровив ветеранів та всю громаду зі святом, побажав миру і спокою всім присутнім.

Зі словами вдячності до ветеранів звернувся голова Артемівської райдержадміністрації Бохонов В.М. та голова Бахмутської районної ради Пластун Є.Ю.

Щірі побажання і привітання звучали з вуст командира військової частини підполковника Нумчика В.Ю. та голови ради ветеранів Бахмутського району Соколко Л.І., настоятеля Свято-Казанського храму отця Сергія.

З особливою увагою присутні слухали виступ ветерана війни, почесного громадянина міста Гуляєвої Лідії Єгорівни.- воєнної медсестри, яка пройшла всю війну і врятувала не одне солдатське життя.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто поліг смертю хоробрих на полях війни, хто пішов з життя після тяжких поранень, хто загинув у фашистських концтаборах.

Під звуки пострілів солдат салютної групи до Вічного вогню почесні гості поклали корзини живих квітів.

Насамкінець учасники художньої самодіяльності Палацу культури міста Сіверська порадували грандіозним концертом.

Була і каша з польової кухні від військовослужбовців і пригощання від державних та громадських організацій.

Летять роки а пам’ять не зітреться,

Щемить відлуння давньої грози…

9 Травня приросло до серця

Як вічне свято радості й сльози!