Увага! Погіршення погодних умов!

Дата: 23.01.2018 09:41

Внаслідок впливу активного циклону Гідрометеоцентр України протягом 21-24  січня прогнозує суттєве ускладнення погодних умов. Сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15–20 м/сек, хуртовини, місцями – налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10–20 сантиметрів.

За таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними на дорогах. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. З особливою обережністю рухайтеся мостами та відмовтеся від різких маневрувань.

Шановні громадяни! Закликаємо вас неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, особливо в період ускладнення погодних умов, відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних.

У разі небезпеки – телефонувати до служби порятунку ДСНС «101».