ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 17.10.2016 09:34

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, Сіверська міська рада 02.11.2016 оприлюднить проект рішення Сіверської міської ради «Про  затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Сіверська».

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись щоденно в відділі соціальної та правової політики  та на дошці оголошень виконкому Сіверської міської ради за адресою: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8 тел. 5-20-40, а також на сайті Сіверської міської ради (siverskarada.com.ua).

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб по проекту рішення Сіверської міської ради будуть прийматися протягом одного місяця з дати публікації в Сіверській міській раді за вищевказаною адресою.