ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЖИТЛОВОЇ КОМІСІЇ ЗА 2013 РІК

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО РОБОТУ ЖИТЛОВОЇ КОМІСІЇ

ЗА 2013 РІК

Комісія створена виконкомом міської ради, працює відповідно до річного плану, та у своїй роботі керується Житловим кодексом України.

За 2013 рік житловою комісією було проведено 10 засідань комісії, головним питанням на яких було: постанова громадян на квартирний облік та поліпшення їх житлових умов.

На засіданнях було розглянуто 17 справ, в тому числі 11 справ про постанову на квартирний облік ( поставлено 10 громадян), 6 справ про виділення житла.

Житло виділено:

- згідно черги 2 громадянам: Фоменко С.М. ( вул. Молодіжна, 1/109), Микита Д.Я. ( вул. Молодіжна, 1/111)

- розселення  після  списання  будинків 2 громадянам:

Мартовецький Є.І.- вул. Колєснікова, 13 (списано), вул. Молодіжна, 1/28 (надано); Курільченко Л.П.- вул. Щорса, 17 (списано), вул. Володарського, 13 (надано).

Виключено зі списку службового житла  – 2: Осадча О.П. (Садова, 38/7), Скрипник Л.П. ( Суворова, 29/9).

Станом на 01.01.2014 на квартирному обліку при виконкомі міської ради  у загальній черзі стоїть 71 громадян, в т.ч. у списку: на першочергове одержання житла - 20 громадян; на позачергове одержання житла - 12 громадян.

Заступник міського голови                                                                                        В.А. Масюженко