Тренінг «Потерпілі від торгівлі людьми серед нас».

Дата: 26.02.2018 09:24

21 лютого тренери Донецької обласної  Ліги ділових і професійних жінок в приміщенні малої зали засідань Бахмутської райдержадміністрації організували та провели цікавий тренінг «Потерпілі від торгівлі людьми серед нас».

На тренінг були запрошені представники  ОТГ Бахмутського району, серед них в складі делегацій були працівники Сіверської міської ради, Сіверського міського Центру культури, бібліотек м.Сіверська.

В ході тренінгу, присутні розглянули з різних точок зору це тривожне питання, вчилися орієнтуватися у сфері протидії торгівлі людьми.

Учасники тренінгу мали змогу в процесі роботи обмінятися своїми думками і досвідом, щодо проблеми.

Проект «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» стимулював учасників до розробки плану власних дій у разі виявлення осіб, що постраждали від насильства.

Крім знань учасники тренінгу повезли з собою багато корисних, інформаційних матеріалів: анкети, буклети, плакати та збірник нормативно-правових актів «Протидія торгівлі людьми», що дає можливість мешканцям громади ознайомитися з ними та не залишатися зі своєю проблемою на одинці.

З інформацією на тему «Потерпілі від торгівлі людьми серед нас» можна ознайомитися в Сіверській міській бібліотеці та бібліотеці для дітей.