ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ ЗА 2013 РІК

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО РОБОТУ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

ЗА 2013 РІК

Комісія  працює відповідно до річного плану та у своїй роботі керується Кодексом України про адміністративні правопорушення.

За 2013 рік адміністративною комісією проведено 8 засідань, де  розглянуто 21  протокол про адміністративне правопорушення.

Всього до адміністративної відповідальності притягнуто 19 осіб, які порушили:

- статтю 152 КУпАП «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів » - 1 особа, протокол відправлено для розгляду за місцем скоєння правопорушення;

- статтю 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках» - 17 осіб, накладено штраф на суму 272 грн.;

- статтю 179 КУпАП «Розпивання спиртних напоїв на виробництві» - 1 особа, справа закрита за ст.38 КУпАП;

- статтю 2121  КупАП «Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини» - 2 особи, накладено штраф 34 грн.

Всього адміністративною комісією за минулий рік було накладено  штрафу на суму – 306 грн., стягнено 255 грн., три справи направлено до виконавчої служби Артемівського МРУЮ.

Згідно вимог статті 305 КУпАП адміністративною комісією  здійснюється постійний контроль за виконанням постанов про накладання на громадян адміністративних стягнень.

Заступник міського голови                                                                                       В.А. Масюженко