Про роботу постійної комісії з питань заборгованості із заробітної плати, забезпечення податків та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності

Дата: 10.12.2013 09:12

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу постійної комісії з питань заборгованості із заробітної плати, забезпечення податків та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності  за 2013 рік.

В 2013 році проведено 13 засідань комісії в результаті якої:

1. Заслухано 17 фізичних осіб по заборгованості сплати податку на землю, в результаті сплачено до міського бюджету - 15959,73 гривень.

2. Проведено роз’яснювальну роботу з фізичними особами, які здійснювали торгівельну діяльність, щодо реєстрації в якості фізичних осіб-підприємців.

Зареєстровано 3 особи в якості ФОП.

3. Розпочалось переоснащення ринку по вул. Молодіжній.

4. Проведено роз’яснювальну роботу з фізичними особами – підприємцями по сплаті боргу до Пенсійного фонду  по єдиному соціальному внеску. Сплачено  – 15878,38 гривень ( 9 фізичних осіб-підприємців).

5. Заслухано 10 осіб,   щодо оформлення земельних ділянок. Прискорено оформлення  16-ти земельних ділянок у  власність або в оренду.

6. На фізичних осіб  (всього 5 осіб), які користуються земельними ділянками без належного оформлення, надіслано листи до Артемівської прокуратури та Артемівської ОДПІ.

Голова комісії

заступник міського голови                                        Л.Ю. Жердій