В міській раді проведено семінар з питання започаткування та розвитку підприємництва.

Дата: 15.11.2017 09:05

13 листопада 2017 року Артемівським міським центром зайнятості спільно із громадською організацією «Посмішка дитини» в рамках діяльності Центру Розвитку підприємництва на території   Сіверської   об’єднаної територіальної громади проведено виїзну акцію центру зайнятості – «День Центру зайнятості для роботодавців».   Метою заходу стала популяризація можливостей служби зайнятості та інформування роботодавців про умови надання фінансової підтримки «Польською гуманітарною акцією».

З метою розширення уявлення представників бізнесу про новітні сервіси служби зайнятості в рамках зустрічі начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал презентував присутнім інноваційні напрацювання, серед яких відеовакансії, відеорезюме безробітних громадян, а також розроблений Артемівським міським центром зайнятості інтерактивний «Посібник кадровика». Менеджер благодійного фонду «Посмішка дитини» Олександр Мельников проінформував присутніх про умови надання гранту «Польською гуманітарною акцією», розмір якого становить 750 доларів США в еквіваленті національної валюти, зауваживши, що однією з умов отримання коштів є співфінансування в розмірі 10% від отриманої суми. Фінансову допомогу мають змогу отримати як діючі підприємці на розвиток існуючого бізнесу, так і ті, що мають підприємницьку ідею, проте не мають ресурсів на її реалізацію. Перевагою для отримання гранту є створення нових робочих місць. Виділення коштів буде здійснено до кінця листопада поточного року.

Підприємці Сіверської об’єднаної територіальної громади    виявили високу зацікавленість  представленою програмою фінансової допомоги. Майже всі присутні виявили бажання прийняти участь в запропонованому конкурсі і заповнили заявки на отримання грошових коштів для розвитку бізнесу.