Оголошено конкурсний відбір проектів малого та середнього підприємництва

Дата: 15.04.2016 08:59

Облдержадміністрацією  оголошено конкурсний відбір проектів малого та середнього підприємництва, за яким буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами.

Пріоритетні напрямки:

• виробництво,  переробка сільськогосподарської продукції;
  • вироблення швейних виробів та взуття.

Більш детальна інформація та умови проведення конкурсного відбору розміщена на офіційному сайті облдержадміністрації  donoda.gov.ua

Телефон для довідок  - 5-26-48 ( відділ економіки та торгівлі Сіверської міської ради)

Донецька обласна державна адміністрація (м. Краматорськ, пл. Миру, 2) оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами.

Кошти обласного бюджету спрямовуються на часткову компенсацію фактично сплачених у відповідному бюджетному році відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону та умовами яких передбачається:

- надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

- машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

- виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

- вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість);

- виробництво будівельних матеріалів;

- виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;

- впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;

- освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

- виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних;

- модернізація, оновлення та придбання основних фондів.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 17 травня 2016 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48а, каб. 213, 214.

Конкурсний відбір буде проведено 25 травня 2016 року об 11-00 за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48а, каб. 214.

Додаткова інформація за тел. (050) 9812455, (050) 6442314 або електронною поштою:mb.donoda@gmail.com

Умови проведення конкурсного відбору

Форма заявки на участь у конкурсному відборі

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсному відборі