Умови прийняття на військову службу за контрактом

Дата: 10.11.2013 08:58

Умови прийняття на військову службу за контрактом

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:     військовослужбовці, які прослужили на строковій службі не менше трьох місяців, громадяни призовного віку, які мають вищу освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 40 років – на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

На військову службу за контрактом приймаються  військовозобов’язані, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я до проходження військової служби і мають відповідну фізичну підготовку, та жінки, які придатні за станом здоров’я до проходження військової служби в мирний час.

До особової справи кандидатів для прийняття на службу за

контрактом додаються такі документи:

• рапорт військовослужбовця (заява військовослужбовця або жінки) про бажання добровільно вступити на військову службу за контрактом;
  • послужний список;
  • довідка про трудову діяльність;
  • автобіографія (у двох примірниках: один написаний власноручно, другий – у друкованому вигляді);
  • службова характеристика з місця роботи або навчання;
  • обліково-послужна картка;
  • копія довідки присвоєння індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи платника податків та інших обов’язкових платежів;
  • довідка про визначення групи крові та резус фактора;
  • висновок військово-лікарської комісії щодо придатності за станом здоров’я до проходження військової служби;
  • результати тестування кандидата;
  • нотаріально завірені копії документів про народження, освіту та сімейний стан;
  • дві фотографії розміром 9 х 12 см;
  • рішення атестаційної комісії щодо прийняття на військову службу за контрактом;
  • довідка про наявність допуску до державної таємниці (у разі оформлення на посаду, яка передбачає такий допуск).