Проекти ЮНІСЕФ

Дата: 30.07.2016 08:53

Міська рада інформує, що дитячий фонд  ООН ЮНІСЕФ в Україні реалізує Програму малих грантів для активної молоді. Проект дозволить молоді у віці від 14 до 25 років втілювати свої ідеї у рамках проекту під лозунгом «МАЄШЬ ІДЕЮ? ЗРОБИ ЇЇ РЕАЛЬНІСТЮ!» і отримати кошти для реалізації своїх пропозицій до 15 тис.грн.

Додаткова інформація на сайті http: www.unicef.org/ukrain/ukr.

Проект звертає особливу увагу, що в Україні наразі реалізується проект «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України» за фінансової підтримки Уряду Німеччини, що надається через Банк розвитку КТW у п’яти областях Україні (в т.ч. і Донецькій). Одним із компонентів цієї ініціативи є підтримка, яку ЮНІСЕФ надає громадським центрам захисту та молодіжним клубам для зміцнення місцевих громад та активного залучення молоді до визначення їхнього майбутнього. Усього для реалізації малих грантів, що будуть виконуватися молодими людьми буде виділено 250 тис. дол. США.