До відома громадян!

Дата: 15.01.2018 08:28

Відділ соціально-правової та внутрішньої політики виконкому  міської ради повідомляє про набрання чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, що не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

Звертаємо увагу, що заявник повинен здійснити вибір, який вид допомоги бажає отримувати, а саме:

-допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків:

-пенсію в разі втрати годувальника:

-соціальну пенсію;

-державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбаченої Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».