Дія мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення

Дата: 26.06.2016 08:09

У зв’язку з численними зверненнями громадян, пов’язаних із набуттям чинності Закону України „Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення до прийняття відповідних законодавчих актів” визначених підпунктами «а» та «б» пункту 15 розділу Х „Перехідні положення” Земельного кодексу України, Відділ Держгеокадастру в Артемівському районі Донецької областідоводить до відома власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв), що на сьогодні в Україні заборонено купівлю-продаж земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв) до набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2017 року.

А також звернути увагу, що угоди (в тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження щодо таких земельних ділянок є НЕДІЙСНИМИ з моменту їх укладення (посвідчення), у тому числі угоди в частині передачі прав на відчуження земельних часток (паїв) на майбутнє.

Підготовлено:       Відділ Держгеокадастру в Артемівському районі Донецької області