Нарада з керівниками житлово-комунальних підприємств

Кожен вівторок міським головою проводиться нарада з керівниками житлово-комунальних підприємств, що надають комунальні послуги на території міської ради. На нараді постійно присутні: Шишко Р.В. – директор ПП «Донжилсервіс», Пшенка О.В. – директор Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства, Нижник О.І. – начальник Сіверської дільниці Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу», Діденко Г.М. – майстер Сіверської дільниці ВО «Краснолиманська тепломережа» , Андріуца М.М. – начальник Сіверської дільниці Артемівського УГГ та майстер Сіверської дільниці Артемівського сільРЕМ.

На нарадах вирішуються поточні питання з роботи комунальних служб, розглядаються звернення громадян, плануються роботи на тиждень.

Основними питаннями в зимовий період є проходження опалювального періоду, утримання доріг, тротуарів та прибудинкової території (очищення від снігу, посипка при ожеледиці), робота автобусу, зовнішнього освітлення, вивезення сміття по місту, ремонт комунікацій тощо.

Так, 06.02.2018 відбулася чергова нарада.

Головними темами наради були: організація робіт з утримання доріг в зимовий період, утримання і ремонт дорожнього покриття після ремонтних робіт на підземних комунікаціях. Керівникам тепломережі та водоканалу було рекомендовано перед проведенням робіт погоджувати роботи з виконкомом міської ради відповідно до діючого Порядку (щоб виключити пошкодження доріг та тротуарів іншої інфраструктури).

Разом з цим розглянуті питання утримання багатоквартирних будинків (освітлення підвалів, під’їздів, ремонт покрівель), організація вивезення ТПВ в зимовий період, до часу розташування в місті нових контейнерів та введення в експлуатацію нових сміттєвозів.