Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

 


ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО  ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

 СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

              Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання  зауважень і пропозицій суб’єктів господарювання,  Сіверська міська рада 29.04.2016  розмістить на сайті Сіверської міської ради проекти  регуляторних  актів  «Про  встановлення ставок місцевих податків і зборів у м. Сіверську» , «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Сіверська» та аналіз їх регуляторного впливу.

   Проекти регуляторногих  актів містять інформацію про розміри місцевих податків  і зборів, які будуть діяти з 01.01.2017 року на території  м. Сіверська, а також про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Сіверська.

               З повним текстом проектів  регуляторних актів та аналізом  їх регуляторного впливу можна ознайомитись у розробника проекту - щоденно (з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, крім вихідних)  -  відділ  економіки та торгівлі виконкому Сіверської міської ради, відділ соціальної та правової політики виконкому Сіверської міської ради та на дошці оголошень за адресою: 84522, м.Сіверськ, вул. Центральна, буд.8, тел.5-26-48, 5-20-40  та на сайті Сіверської міської ради.

               Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних  актів   будуть прийматися протягом одного місяця з дати розміщення на сайті Сіверської міської ради  за вищевказаною адресою. 

Про скликання чергової сесії

Сіверської міської ради 7-го скликання« повернутися до списку оголошень