Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Семінар-тренінг, який проводить Бахмутська міська районна організація Товариства Червоного Хреста України.

Інформуємо Вас, що 20.09.2018 року о 10-00 годині в приміщенні Званівського сільського будинку культури відбудеться семінар-тренінг, який проводить Бахмутська міська районна організація Товариства Червоного Хреста України. Мета заходу – ознайомлення з програмою товариства по підтримці домогосподарств шляхом надання цільової грошової допомоги для початку/відновлення джерела прибутку. У програмі можуть взяти участь домогосподарства з низьким прибутком (нижче прожиткового мінімуму на члена домогосподарства) та без прибутку і особи, що шукають роботу. По закінченню заходу його учасники можуть прийняти участь у конкурсі проектів та отримати кошти на їх реалізацію.