Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «ОБЕРІГ – 2018

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ соціально-правової та внутрішньої політики виконкому міської ради повідомляє, що з 01 по 03 листопада 2018 року в місті Луцьку відбудеться відновлений Всеукраїнський  фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «ОБЕРІГ – 2018».

Завдання, які ставить фестиваль, - пошук та підтримка молодих талановитих виконавців у жанрі авторської пісні та співаної поезії, вдосконалення виконавської майстерності, створення якісного музичного продукту для програм радіо, телебачення, концертних організації.

Запрошуються до участі у конкурсі молодих виконавців (від 16 років) – із творами на власні україномовні тексти (авторська пісні), а також виконавців, які мають музичні твори  та вірші українських поетів, або ж інтерпретації народних пісень(співана поезія).

На час проведення фестивалю його учасники, почесні гості, члени суддівського журі забезпечується проживанням, харчуванням, екскурсійними поїздками – коштом організаторів.

Детальніше про фестиваль – сайті Волинського обласного науково-методичного центру культури: www.nmck-volyn.com.ua