Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Міська рада пропонує жінкам-підприємицям та жінкам – керівникам підприємств, представницям малого та середнього бізнесу прийняти участь у бізнес-форумі «Business4Women».

Міська рада пропонує жінкам-підприємицям та жінкам – керівникам підприємств, представницям малого та середнього бізнесу прийняти участь    20 - 21 вересня 2018 року у місті Маріуполь, де проходитиме    бізнес-форум «Business4Women», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаним на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

Під час заходу провідні експерти й успішні підприємниці поділяться з учасницями ключовими тенденціями і кращими практиками в галузях маркетингу, франчайзингу, розкажуть про менторинг, як один з ефективних інструментів просування власного бізнесу, високі стандарти для бізнесу та створення і реєстрацію торгової марки, надихнуть власними історіями успіху. Учасниці зможуть особисто поспілкуватись зі спікерами, поставити питання та отримати консультації, а також прийняти участь в тематичних воркшопах, де разом з експертами, представниками владних структур, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань, обговорити та напрацювати відповіді на питання, які сьогодні виникають перед бізнесом.

Програмою форуму передбачено:

20 вересня 2018 року – виступи та консультації експертів, історії успіху підприємниць, дискусійна панель. Початок о 12.00. Реєстрація учасників  з 11.30. Місце проведення - м.Маріуполь, пр. Адмірала Луніна, 85, ресторан «ВіМарко».

21 вересня 2018 року – воркшопи з експертами для підприємниць та екскурсія на підприємство. Початок о 10.00. Реєстрація учасників  з 9.30. Місце проведення - м.Маріуполь, вул. Матросова, 5, Факультет філології та масових комунікацій Маріупольського Державного Університету.

Участь у заході безкоштовна. Реєстраційна форма за посиланням: https://form.jotformeu.com/81722461533352

Попередня реєстрація та підтвердження участі у заході обов’язкові!

Контактні особи:

Іванова Наталя,+38(050)4714440, business4women.ua@gmail.com;

Казілова Аріна, +38(050)4607779;  Антонєнко Інна, +38(067)6441023.

Для учасниць буде організовано трансфер Краматорськ-Маріуполь-Краматорськ.