Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Сіверська міська рада (ОТГ) повідомляє Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Сіверська міська рада (ОТГ) повідомляє

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в  об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). Дедлайн – 28 грудня 2018 року.

У рамках цієї грантової програми, проект «Агросільрозвиток» планує надати 15 грантів на загальну суму приблизно 9,45 млн. гривень. Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн до 675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена грантових угод за цією програмою не перевищуватиме 12 місяців.

Мета, завдання і очікувані результати програми:

У рамках цієї грантової програми залучені інвестиції  повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту.

Завдання:

-   Розвиток несільськогосподарського бізнесу, в тому числі вдосконалення надання комунально-побутових послуг.

-    Розвиток аграрної маркетингової інфраструктури (як приклад, створення та/або оновлення потужностей для переробки місцевої сільськогосподарської продукції, виробництва місцевих продуктів харчування, створення та управління оптово-роздрібними та локальними ринками для збуту місцевої сільськогосподарської продукції, переробка відходів сільського господарства (зокрема, переробка відходів   тваринницьких фермах і комплексах) тощо).

-    Впровадження енергоефективних технологій на території ОТГ.

Можливими напрямками отримання фінансування від проекту «Агросільрозвиток» у рамках цієї програми можуть бути:

-   Закупівля нового обладнання;

-    Проектування, розробка документації; проведення інженерних вишукувань;

-    Залучення експертів, консультантів, проведення досліджень, навчань, а також розробка інформаційно-комунікаційних рішень;

-   Впровадження нових IT-технологій;

Очікуваними результами/індикаторами проекту можуть бути показники:

-   Збільшений обсяг продажу продуктів місцевого виробництва, в тому числі продукції, яка пройшла післяврожайну обробку.

-   Cтворені нові робочі місця, в тому числі за рахунок самозайнятості. Населення ОТГ має доступ до більшої кількості та покращеної якості комунально-побутових послуг.

-   Підвищення енергоефективності, в тому числі покращення доступу населення до більш дешевих джерел опалення.

-   Збільшені фінансові надходження до бюджету ОТГ.

Концепції грантових проектів (технічну пропозицію, загальний оціночний бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному АБО паперовому вигляді на нижчезазначену адресу проекту «Агросільрозвиток» з посиланням на APS №02.

АДРЕСА для надсилання концепцій: м. Київ, 01032, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, корпус 2, 6-й поверх, Проект USAID «Агросільрозвиток»

Ел.пошта: grants@ukraineards.com

У разі виникнення додаткових запитань щодо цього конкурсу, просимо надсилати ваші запитання Ігорю Цимбалістому, менеджеру грантів, на електронну адресуgrants@ukraineards.com.