Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Міністерство соціальної політики оголошує конкурс!

Сіверська міська рада повідомляє:

Міністерство соціальної політики оголошує конкурс про відбір проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, які реалізовуватимуться за рахунок коштів державного бюджету.

У конкурсному відборі можуть брати участь проекти, які відповідають завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. № 385, Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 1071.

Проекти, що подаються для участі у конкурсному відборі, мають відповідати вимогам, викладеним у додатку до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку заходів зі створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 № 454.

Замовником проекту може бути районна держадміністрація, виконавчий орган міської ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади Донецької області, в управлінні яких перебуває інфраструктурний соціальний об’єкт Донецької області, що потребує відновлення або модернізації.

Для участі в конкурсі замовник проекту подає Мінсоцполітики в електронній і паперовій формі такі документи:

1)   заяву про участь у конкурсному відборі проектів, яка повинна містити відомості про замовника проекту (найменування, місцезнаходження, код згідно з ЄДРПОУ, електронну адресу, номер телефону відповідальної особи, ім’я, прізвище, посаду керівника);

2)   проект, оформлений згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 № 454.

Документи, які подаються для участі в конкурсі, підписуються керівником замовника проекту і скріплюються його печаткою (за наявності)

Документи подаються до 18 год. 00 хв. 03 вересня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10, каб. 1010А.

Телефон для довідок: 289-85-02; 287-38-55 e-mail: kostina@mlsp.gov.ua

За додатковою інформацією можете звертатися до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому Сіверської міської ради: Колісніченко В.М.,095-42-39-198