Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Сіверська міська рада повідомляє про оголошення конкурсу грантів «Створення робочих місць на території Донецької області».

Сіверська міська рада (ОТГ) повідомляє про оголошення конкурсу грантів «Створення робочих місць на території Донецької області».

Чеська урядова негуманітарна організація «Людина в біді» в Україні проводить конкурс  з надання грантів для «Створення робочих місць на території Донецької області» з метою стимулювання діючого бізнесу, що має потенціал  до розширення і створення нових робочих місць для населення.

Участь у проекті можуть брати підприємства і фізичні особи-підприємці, які ведуть  бізнес в Бахмутському районі Донецької області.

Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану використання  гранту для створення стійкого робочого місця на строк не менше 6 місяців.

Розмір гранту визначається кількістю створених робочих місць  та становить 26000 гривень за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту становить 130000 гривень, при отриманні якої учасник повинен створити не менше 5 робочих місць.

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, меблів, інструментів, сировини та матеріалів, оренда нежитлових приміщень, виплата заробітної плати, закупівля товарів і т.д.

Прийом заявок здійснюється до 31 липня 2018 року.

Всі питання щодо даного проекту можна направляти на електронну  скриньку job.ua@peopleinneed.cz

Телефон гарячої лінії: 0-800-210-174 ( з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 17-00, усі дзвінки безкоштовні)

Проект фінансується за підтримки американського народу.

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» job.ua@peopleinneed.cz

+380667147923

За додатковою інформацією можете звертатися до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому Сіверської міської ради:

Капінус Н.В. – 095-125-8161,

Колісніченко В.М.,095-42-39-198