Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності»

В рамках  реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого  і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника  обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266 (із змінами), Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки облдержадміністрації розпочинається цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності».  На семінарах слухачі дізнаються про використання  бізнес-планів для здійснення бізнесу, отримають можливість навчитися аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

Семінари  пройдуть у  містах:

Бахмут – 26.06.2018,  Костянтинівка -27.06.2018, Краматорськ – 26.07.2018

Реєстрація на участь у семінарах  обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IDOklX