Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Сіверська міська рада (ОТГ) повідомляє про оголошення програми підтримки мікропідприємництва та самозайнятості у Донецькій та Луганській областях

Норвезька рада у справах біженців спільно з Міністерством закордонних справ Норвегії розпочинає програму підтримки мікро-підприємництва та самозайнятості у Луганській та Донецькій областях. Дедлайн - 24 червня 2018 року.

Норвезька рада у справах біженців спільно з Міністерством закордонних справ Норвегії розпочинає програму підтримки мікро-підприємництва та самозайнятості у Луганській та Донецькій областях (Біловодський, Новопсковський, Троїцький, Попаснянський, Бахмутський, Костянтинівський райони). Ми прагнемо допомогти родинам, постраждалим в результаті конфлікту, та підвищити їх рівень життєзабезпечення.

У рамках цієї програми Норвезька рада у справах біженців на конкурсній основі, виходячи з якості поданих проектів та відповідно до критеріїв соціальної незахищеності, відбере одержувачів грошових грантів. Сума гранту - до 30 000 грн для створення, відновлення або розвитку мікро-бізнеса (зокрема, створення робочих місць).

Участь у цій програмі можуть взяти такі категорії громадян:

- Внутрішньо переміщені особи, які постійно проживають в цьому районі, а також

- Місцеві мешканці цього району, які втратили роботу або джерела доходу безпосередньо у зв’язку з конфліктом

- Діючі підприємці (внутрішньо переміщені особи та місцеве населення) в цьому районі, чий бізнес перебуває у процесі відновлення або розширення, якщо такі підприємці збираються відкривати нові робочі місця для зазначених вище категорій і в тому випадку, якщо бізнес відповідає нижченаведеним умовам:

- цей бізнес офіційно зареєстрований не раніше січня 2017 р.;

- у цьому бізнесі постійно (офіційно та неофіційно) зайняті не більше 2-х співробітників (включаючи самого власника бізнесу);

- цей вид бізнесу не належить до таких категорій: роздрібна та оптова торгівля, сільське господарство (за винятком переробки), послуги з перевезень будь-якого характеру, бізнес пов’язаний з ХоРеКа (готелі, ресторани, кафе), медичні послуги;

- річний обіг бізнесу не перевищує 300 000.00 грн.

Взяти участь у програмі можна у тому випадку, якщо за останні 12 місяців родини претендентів не отримували гуманітарну допомогу на суму понад 18 000 грн від будь-яких інших організацій для початку або відновлення мікро-бізнесу.

Пріоритет буде віддаватися заявкам, отриманим з населених пунктів, що знаходяться у безпосередній близькості до лінії розмежування.

Інформацію про те, як взяти участь у конкурсі можна отримати, зателефонувавши на «гарячу» лінію Норвезької ради у справах біженців 0800 302 007.

Заявки та проекти приймаються до 24 червня 2018 року до 24:00. Заявки, надіслані пізніше цієї дати, до розгляду не приймаються.

Контакти: Норвезька рада у справах біженців ua.info@nrc.no    0800 302 007

Файли: programa_pidtrimki_samozajnyatosti_ta_mikrobiznesu_nrc_ua.docx   36.5 КБ

бізнес-гранти  ВПО  мікро-підприємництво  постраждалі від конфлікту самозайнятість

За додатковою інформацією можете звертатися до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому Сіверської міської ради:

Капінус Н.В. – 095-125-8161,

Колісніченко В.М.,095-42-39-198