Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

«ДИКЕ ПОЛЕ. ШЛЯХ ДО ЄВРОПИ»


Міська рада повідомляє, що при підтримці Донецької обласної державної   адміністрації,    обласної   військово-цивільної адміністрації

02 червня 2018 року

відбудеться історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле. Шлях до Європи». Фестиваль буде проходити на межі охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні могили», що на території Нікольського району Донецької області.

         В рамках фестивалю: реконструкція історії України у різних історичних періодах, проведення презентації туристичних маршрутів від міст та районів області, показові виступи українського козацтва, презентація національних страв, майстер-класи майстрів декоративно-прикладного мистецтва та багато іншого.

         Запрошуються переможці програми «Український донецький куркуль» та всі бажаючі фізичні особи-підприємці прийняти участь у зазначених заходах.

         Заявку щодо участі в фестивалі «Дике поле. Шлях до Європи» просимо надати до 28 травня 2018 року до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому міської ради (тел.050 934 60 71).« повернутися до списку оголошень