Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Готуємось до Всесвітнього дня охорони праці

Щороку наприкінці квітня, а саме 28-го числа, відзначаться  Всесвітній день охорони праці. З цієї нагоди  проводиться певна підготовка та відповідні заходи. Їх мета, як і основної події,  привернути увагу суспільства,  об`єктів господарювання та громадських організацій до проблеми охорони праці, запобігти нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Цього року Всесвітній День охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці (МОП) відзначатиметься під девізом - «Захищене і здорове покоління».

Сіверська міська рада рекомендує розробити план заходів приурочених до цієї події на підприємствах житлово-комунального господарства  ОТГ, та провести  тиждень охорони праці з 23.04.2018 по 28.04.2018.

Загальний відділ виконкому міської ради