Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Міська рада повідомляє про оголошення грантів «Посилення ролі громадськості у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади»

 


Міська рада повідомляє про оголошення грантів «Посилення  ролі громадськості у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», які реалізує Центр політико-правових реформ за сприяння Європейської Комісії у рамках проекту «Посилення ролі громадськості у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади». 

Мета конкурсу: посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування, на їхніх посадових осі   з метою імплементації та прискорення реформ шляхом участі у розробці політики, ії адвокації, комунікації та моніторингу результатів ії реалізації.  

Кінцевий термін заповнення онлайн-анкети – 30 квітня 2018 року. 

Детальну інформацію про конкурс та форму заявки можна отримати за посиланням: https//gurt.org.ua/news/grants/44829/  або за електронною адресою: Центр політико-правових реформ centr@pravo.org.ua, тел. +38 044 278 03 17.

 

                                            Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій« повернутися до списку оголошень