Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Конкурс малих грантів в межах проекту «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб»

Міська рада повідомляє, що Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист»    оголошує   конкурс малих грантів   в   межах    проекту

«Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб», що впроваджується за підтримки NED.

Мета конкурсу: підтримати партнерські ініціативи громадських і благодійних  організацій, які працюють над вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб і приймаючих громад та мають невеликий досвід впровадження проектів.

До конкурсу запрошуються благодійні та громадські організації (код неприбутковості 0036, 0032), які працюють над вирішенням проблем ВПО та планують впровадити партнерський проект в межах своєї громади.

Термін реалізації проекту – до 4-х місяців, починаючи з 20.06.2018 року.     Запитувана сума гранту не може перевищувати 60 000 грн.

Сума очікуваного гранту від БФ «Право на захист» - не більше 90% всіх необхідних витрат. Решта 10% витрат організація-грантоотримувач повинна профінансувати за рахунок коштів, залучених з інших джерел.

Термін подачі проектної пропозиції: з 15.04.2018 до 15.05.2018.

Детальна інформація з умовами Конкурсу за посиланням:

За додатковою інформацією  звертатися до менеджера Конкурсу Ткаченко Світлани на електронну пошту: s.tkachenko@r2p.in.ua до 10.05.2018р.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій