Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

«Обласне комунальне підприємтсво «Донецьктеплокомуненерго» повідовляє

 


«Обласне комунальне підприємтсво «Донецьктеплокомуненерго» повідовляє про розміщення відповідно до ст.634 ЦК України та ч.7 ст.26 Закону України «про житлово-комунальні послуги» договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Данний договір є договором приєднання між теплопостачальною організацією ОКП «Донецьктеплокомуненерго», як виконавцем послуг, та споживачем (фізичною особою, яка не є суб’єктом гсподарювання).

Публікація (розміщення) тексту проекту Договору про надання послуг з централізованного опалення та постачання гарячої води для населення міститься:

1)      на офіційному сайті Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго»: http://kpdtke.com.ua ;

2)      На інформаційному стенді «Куточок споживача»  в абонементському відділі приміщення ВО «Краснолиманська тепломережа» за адресою: м. Лиман пров. Робочий, 6А та на інформаційному стенді в куточку споживача на котельні №35 м. Сіверськ пров. Заводський, 1.

Укладання Договору здійснюється шляхом приєднання споживача до цього Договору, тобто через прийняття фізичною особою умов цього Договору в цілому.

У разі отримання зауважень, доповнень, заперечень з боку споживачів – фізичних осіб щодо тексту договору, просимо споживачів повідомляти про це юристконсульта ВО «Краснолиманська тепломережа» за тел. (06261) 2-71-06 або звертатися особисто за адресою: м. Лиман, пров. Робочий, 6А (І поверх адмінбудівлі кабінет юристконсульта)».

Проект договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води за посиланням: http://kpdtke.com.ua/images/files/dogovor_priednanya« повернутися до списку оголошень