Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

До відома фізичних осіб-підприємців та керівників підприємств, акціонерне товариство «Ощадбанк» разом з американським фондом WNISEF впроваджує знаковий проект програми «Соціальне підприємство»

 


До відома фізичних осіб-підприємців та керівників підприємств

Міська рада інформує, що   акціонерне товариство «Ощадбанк» разом з американським фондом WNISEF (WESTERN nis Enterprise Fund) впроваджує знаковий проект програми «Соціальне підприємство». Метою цієї програми є підтримка соціальних підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу регіону, шляхом надання кредитів на економічно привабливих умовах: - ставка кредитування – від 5 % річних або 10%; - забезпечення – депозит фонду WNISEF або частково депозит фонду WNISEF та рухоме майно підприємства. Враховуючи масштабні соціально-економічні виклики, що нині постають перед нашим регіоном, пільгове кредитування від WNISEF забезпечить доступ до фінансових ресурсів для соціальних підприємств, які допоможуть у вирішенні проблем найменш захищених верств населення. Користь від реалізації такої програми в першу чергу отримають підприємства, які забезпечили працевлаштування інвалідів, малозабезпечених та інші незахищені групи верст населення, тимчасово переміщених осіб.

За роз’ясненнями звертатися до відділу економіки та торгівлі виконкому Сіверської міської ради.« повернутися до списку оголошень