Важливі оголошення

Підписання Меморандуму про співпрацю і партнерство з Донецькою обласною Лігою ділових і професійних жінок (ДОЛДПЖ) та Сіверською міською радою

06 серпня 2020 року у КЗ «Центр культури та дозвіллля» Сіверської міської ради відбувся спільний захід та підписання Меморандуму про співпрацю і партнерство з Донецькою обласною Лігою ділових і професійних жінок (ДОЛДПЖ) та Сіверською міською радою (об’єднана територіальна громада). Понад 20 років ДОЛДПЖ працює в сфері протидії торгівлі людьми, за підтримки Донецької обласної державної адміністрації, в проектах Мінсоцполітики, Міжнародної організації з міграції (МОМ), ОБСЄ та інше.

11:32:27 09.08.2020

До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Міська рада запрошуємо долучитися до БЕЗКОШТОВНОГО вебінару за участю провідної канадської експертки Колін Кребс (Colleen Krebs), менеджерки з підтримки сервісів для бізнесу Центру жіночого підприємництва провінції Манітоба (Канада). Колін має досвід роботи в галузі будівництва, реконструкції, а також громадського харчування. Протягом восьми років вона успішно розвивала власну справу – кав’ярню, тому чудово розуміється на всіх аспектах ведення бізнесу. Колін – кваліфікований бізнес-радник та фасилітатор.

08:57:43 06.08.2020

Щодо заборони спалювання стерні.

На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття.

14:50:58 05.08.2020

Запрошуємо небайдужих мешканців на очистку території

З метою забезпечення на території Сіверської ОТГ чистоти та порядку, належного санітарного стану, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до святкування Дня Незалежності України по вул. Ямська та по вул. Журби,  7 серпня 2020 року буде проведено Суботник (толока), з дотриманням всіх протиепідемічних норм.

12:11:51 04.08.2020

Переможці земельних торгів

28 липня 2020 року об 11 годині в приміщені Сіверської міської ради відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності.

09:13:28 04.08.2020

Про проведення виставкового заходу «Схід-Експо 2020»

Міська рада повідомляє, що 16-17 вересня 2020 року у місті Київ (конгрес-центр «Українській дім», вул. Хрещатик, 2) відбудеться бізнес-виставка «Схід-Експо 2020».  До участі у заході запрошуються мікро-, малі та середні підприємства Донецької та Луганської областей, а також окремих районів Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря. Центральною подією «Схід-Експо 2020» стане виставка-презентація підприємств зі сходу та півдня України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу, і встановлення нових ділових відносин. «Схід-Експо 2020» проводитиметься задля розширення ринків збуту, встановлення нових ділових зв’язків та отримання конкурентних переваг учасниками події. Усі зацікавлені сторони зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнаються про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто прагне та готовий вивести свою компанію на новий рівень. Понад 100 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, у тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірну продукцію, IT розробки, 3D-принтери тощо.

09:10:27 04.08.2020