Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Конкурс на посади: - директора КЗ «Центр культури та дозвілля» - директора КЗ «Централізована бібліотечна система»

Сіверська міська рада оголошує  26.12.2018 конкурс на посади:

• директора КЗ «Центр культури та дозвілля» Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області;
  • директора КЗ «Централізована бібліотечна система» Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області.

Початок приймання документів – 26 .12.2018

Формування конкурсної комісії – не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу

Умови, строки проведення конкурсу та вимоги до кандидатів:

1. Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний телефон та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомість про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копія документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;

Особа може додати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи подаються на поштову (чи електронну) адреси Сіверської міської ради (м.Сіверськ, вул.Центральна,8 E-mail. 04053097@mail.gov.ua).

За довідками звертатись за тел.5-20-00 –приймальня.

Вимоги до кандидатів:

• повна вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Строк проведення конкурсу не пізніше 26.02.2019