Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Конкурс Culture Bridges на фінансування міжнародної мобільності.

ОГОЛОШЕННЯ

Сіверська міська рада (ОТГ) повідомляє про програму Culture Bridges, яка підтримує розвиток професіоналів секторів культури та креативних індустрій України.

Наразі триває четвертий конкурс Culture Bridges на фінансування міжнародної мобільності. Мета грантів мобільності полягає у сприянні професійному розвитку фахівців сектору культури та креативних індустрій та налагодженні партнерств між Україною та ЄС.

Апліканти можуть подати заявку на навчальні поїздки, стажування, резиденції, програми професійного розвитку або зустрічі з партнерами у країнах ЄС та навпаки (тобто, на поїздки з ЄС до України).

Тривалість поїздок становить від одного до чотирьох тижнів. Максимальна сума гранту на міжнародну мобільність складає: 2250 євро для візитів тривалістю до двох тижнів та 4000 євро для візитів від двох до чотирьох тижнів.

Кінцевий термін подання заявки — 4 жовтня 2018 року.

Детальна інформація про конкурс за посиланням: www.culturebridges.eu/international-mobility-grants. Результати попередніх конкурсів грантів Culture Bridges –  www.culturebridges.eu/results.

Програма Culture Bridges впроваджується Британською Радою, яка працює
у партнерстві з Європейською мережею національних інститутів культури (EUNIC)
в Україні. Програма із бюджетом 1,363 млн євро триває з листопада 2017 року по жовтень 2020 року. Упродовж програми — в 2018 та 2019 роках — планується виділити не менше 100 грантів.

За додатковою інформацією та іншими питаннями звертайтеся до менеджера з комунікацій Британської Ради в Україні Єлени Самбрус: Elena.Sambrus@britishcouncil.org.ua, тел.: +38 044 490 56 00.