Інформація щодо роботи житлової комісії при виконкомі міської ради у 2018 році

Інформація щодо роботи житлової комісії при виконкомі міської ради у 2018 році

При виконавчому комітеті Сіверської міської ради працює житлова комісія, яку очолює заступник міського голови Копиця М.Г.

Склад комісії, згідно з діючим законодавством України, затверджується на першому засіданні виконкому нового скликання і діє на протязі строку його повноважень.

Засідання комісії скликається у відповідності з планом її роботи.

До повноважень комісії відносяться: розгляд питань щодо постановки на квартирний облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов, ведення черги громадян, що знаходяться на квартирному обліку, розподіл житлової площі та видача ордерів на заселення квартир.

За минулий 2018 рік житловою комісією було проведено 8 засідань, на яких розглянуто 15 справ. В тому числі: 8 справ – про постановку на квартирний облік, 2 справи – про виділення житлової площі (1 родина – згідно черги, 1 дитина-сирота, якій було придбано квартиру за Програмою забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа). Також було розглянуто питання щодо розподілу житла за адресами: м. Сіверськ, вул. Енергетиків, 32/17, вул. Садова, 57/7, між дітьми-сиротами Івановою Г.Ю. та Гриненко Ю.В. Дане житло придбано за державні кошти (субвенція з держбюджету місцевим бюджетам) відповідно до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. В результаті розгляду питання за Гриненко Ю.В. закріплено житлову площу за адресою: вул. Садова, 57/7, за Івановою Г.Ю. – вул. Енергетиків, 32/17.

На 01.01.2019 на квартирному обліку при виконкомі міської ради у загальній черзі стоїть 54 громадянина, в т.ч.:

• в списку на першочергове одержання житла – 14 громадян;
  • в списку на позачергове одержання житла – 22 громадянина.

Голова житлової комісії                                                               М.Г. Копиця

щодо роботи житлової комісії

при виконкомі міської ради у 2018 році

При виконавчому комітеті Сіверської міської ради працює комісія з розгляду питань, пов’язаних з відключенням від мереж централізованого опалення, яку очолює заступник міського голови Копиця М.Г.

Засідання комісії скликається у відповідності з планом її роботи.

В своїй роботі комісія з розгляду питань, пов’язаних з відключенням від мереж централізованого опалення керується Положенням про комісію, Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення, затвердженим Міністерством будівництва, архітектури та ЖКГ України від 22.11.2005 №4 зі змінами тощо.

У 2018 році комісією проведено 5 засідань. Розглянуто 25 заяв щодо надання дозволу на відключення від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального опалення.

За результатами розгляду заяв надано дозвіл на встановлення індивідуального опалення в квартирах 6 заявникам, квартири яких були відключені від мереж ЦО протягом декількох років і не являлися абонентами ВО «Краснолиманська тепломережа». 13 заявників, які мали намір відключити квартири від мереж централізованого опалення та встановити індивідуальне, дозвіл не отримали відповідно до діючого законодавства.

У зв’язку з бажанням усіх власників, які є абонентами ВО «Краснолиманська тепломережа», було надано дозвіл на відключення будинків за адресами: м. Сіверськ, вул. Ювілейна, 8 та Доломітників, 25 від мереж централізованого опалення, і вжне в опалювальний період 2018-2019 рр. дані будинки не увійшли.

Голова житлової комісії                                                               М.Г. Копиця