Інформація про виконання рішення виконкому міської ради від 26.12.2018 № 213 «Про затвердження Плану заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Сіверської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 рік».

Інформація

про виконання рішення виконкому міської ради від 26.12.2018 № 213 «Про затвердження  Плану заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Сіверської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 рік».

У виконкомі міської ради на контролі знаходиться рішення  виконкому міської ради від 26.12.2018 № 213 «Про затвердження Плану заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Сіверської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 рік».

На виконання цього рішення, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Поливодою Л.В. (далі – уповноважена особа) було проведено  роботу щодо:

- забезпечення неухильного дотримання вимог Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»;

- публікації важливих документів міської ради та її виконкому на офіційному веб - сайті Сіверської міської ради для оперативного інформування населення.

Протягом 2019 року:

-   фактів звільнення посадових осіб міської ради та її виконкому за скоєння корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язані з корупцією не виявлено;

- проводилася робота щодо забезпечення добору  та розстановки кадрів на засадах неупередженого конкурсного відбору;

- на керівні посади  в  органи  місцевого самоврядування призначались особи, яких не було звільнено з керівних посад за погіршення фінансово-економічних показників діяльності підприємств, порушення умов контрактів та чинного законодавства, за корупційні діяння;

Проводились навчання з депутатами міської ради, посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету (доведення інформації - Розділ VII Фінансовий контроль. Стаття 45. Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування):

- 25.01.2019 – депутатам 7-го скликання міської ради (під особистий підпис);

- 12.03.2019 суб’єктам декларування Сіверської міської ради та її виконавчого комітету;

- 19.03.2019 проведено нараду з самостійними підрозділами апарату виконавчого комітету (служба у справах дітей, відділ освіти) щодо виконання вимог ЗУ «Про запобігання корупції», на якому уповноважена особа ознайомила  керівників самостійних підрозділів апарату виконкому міської ради – відділ освіти та службу у справах дітей:

- щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»:

- з постановою КМУ від 04.09.2013 № 706  «Питання запобігання та виявлення корупції» (із змінами);

- з Розділом VII Фінансовий контроль. Стаття 45. Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Закону України «Про запобігання корупції»;

- з рішенням НАЗК від 06.09.2016 № 19 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення НАЗК про випадки неподання або несвоєчасного подання таких декларацій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.листопада 2016 р. за № 1479/29609

- з постановою КМУ від 16.11. 2011 № 1195 «Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних як подарунок державі, Автономній Республіці Крим, територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям» (із змінами).

Протоколом даної наради було зобов’язано  керівників вищезазначених самостійних підрозділів апарату виконкому міської ради забезпечити виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та зазначених на нараді законодавчих актів у своїх підрозділах.

Розглянуто листа заступника начальника управління захисту економіки в Донецькій області Розумяка Р.В. від 19.12.2018 та надано відповідь 16.01.2019  № 15-04/169 стосовно депутата Гезулі Н.І.

Підготовлено доповідні записки:

• 11.04.2019 стосовно проведення перевірки факту подання посадовими особами, які працюють (працювали) в Сіверській міській раді та апараті виконавчого комітету;
  • 15.08.2019 щодо перевірки факту подання декларації суб’єктами, які припинили діяльність -  Фіцайло Юрій Михайлович, дата звільнення 07.08.2019; Зозуля С.В. Зафіксовано факт неподання декларації Фіцайлом Ю.М. Стосовно цього було підготовлено  та направлено Повідомлення до НАЗК від 15.08.2019 за № 07-08/2215.

17.12.2019  на засіданні виконкому міської ради прийнято рішення № 245 «Про затвердження Плану заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Сіверської міської ради та її виконавчого комітету на 2020 рік».

Уповноважена особа з питань запобігання

та виявлення корупції                                                                          Л.В.Поливода