Сіверська міська рада

Меню

Меню

Громадський бюджет

Бюджет

00000,00 гривень, з них:
00000,00 фонд локальних проектів
00000,00 загальноміських проектів.
Прийом проектних пропозицій:
00.00 – 00.00.20__ р
Проведення голосування:
00.00 -00.00.20__ р.
Встановлення підсумків голосування:
до 00.00.20__ р
Реалізація:
“місяць” – “місяць” 20__ р.

Це механізм, за допомогою якого дрогобичани зможуть напряму пропонувати й обирати, на що саме витратити частину коштів міського бюджету.

Фінансування громадського бюджету у місті проводиться за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел.
Загальний обсяг громадського бюджету на один бюджетний рік визначається рішенням ради та вказується у бюджеті міста. Окремі статті бюджету можуть на 100% витрачатися відповідно до правил громадського бюджету;
За рахунок коштів громадського бюджету фінансуються проекти членів територіальної громади міста, які зареєстровані та проживають в м. Сіверськ і мають право голосу на місцевих виборах; реалізація проектів можлива протягом одного бюджетного року.
У випадку, якщо реалізація проекту передбачає використання земельної ділянки, приміщення чи об’єкту, вони повинні належати до комунальної власності.
Сіверська міська рада визначає пріоритетні напрямки фінансування проектних пропозицій в рамках громадського бюджету.

Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету у місті Сіверськ, може подати будь-який член територіальної громади міста.
Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету, може стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності (наприклад, вулиці, парку, установи: школа, поліклініка, дитячий садочок, тощо).
Для подання заявки слід заповнити електронну форму проектної пропозиції та подати перелік мешканців м. Сіверськ (25 осіб), які підтримують проект, що буде реалізовуватись за рахунок коштів Громадського бюджету м.Сіверськ у поточному році. Посилання на електронну форму проектної пропозиції розміщується на сайті Сіверської міської ради.
Проектні пропозиції, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету, може стосуватись лише об’єктів, що належать до комунальної власності, крім об’єктів, що перебувають у володінні комунальними підприємствами та установами.
Всі документи мають бути заповнені українською мовою.
Під час підготовки проектної пропозиції слід враховувати вартість виготовлення проектно-кошторисної документації.
До проекту додається список з підписами щонайменше 25 осіб.
Кожен член територіальної громади міста Сіверськ може подати на конкурс не більше, ніж один проект, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету.
Проекти приймаються щороку, починаючи з дати, визначеної міською радою, протягом 30 календарних днів шляхом заповнення спеціальної форми на офіційному веб-сайті ради. Проекти також подаються у паперовому вигляді на ім’я міського голови.
Автор проекту може у будь-який момент зняти свій проект з розгляду, але не пізніше ніж за 7 календарних днів до початку голосування.
Об’єднання проектів можливе лише за взаємною згодою авторів.
Внесення змін щодо суті пропозиції (проекту) можливе лише за згодою авторів проекту.

Голосування проводиться протягом __ днів після попереднього розгляду конкурсною комісією та оприлюднення всіх проектів на офіційному веб-сайті ради.
Відбір проектів для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету, які отримали позитивну оцінку і були виставлені на голосування, здійснюють члени територіальної громади міста Сіверськ на офіційному веб-сайті .
Голосування триває протягом __ календарних днів із дня початку голосування, у робочі дні з 00.00 до 00.00 години у визначеному пункті для голосування.
Конкурсна комісія. Голова конкурсної комісії завчасно через офіційний веб-сайт ради повідомляє про час та місце проведення підрахунку.

Встановлення підсумків голосування передбачає підрахунок голосів через електронну систему та підрахунок голосів у бюлетенях, відданих за кожну окремо виставлену на голосування проектну пропозицію.

Скоро буде, сторінка знаходиться в розробці.

Скоро буде, сторінка знаходиться в розробці.

Скоро буде, сторінка знаходиться в розробці.

Скоро буде, сторінка знаходиться в розробці.

Скоро буде, сторінка знаходиться в розробці.