Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Грантова програма Business Community School.


ОГОЛОШЕННЯ

      Малий і середній бізнес – це соціально-економічний фундамент, на якому ґрунтується успішна держава, адже він багато в чому визначає економічне зростання країни та створює робочі місця. Від розвитку цього сектору залежить стабільність і добробут, проте досить часто підприємцям не вистачає не лише фінансових ресурсів, але й знань, умінь та навичок, що допомогли б їм ефективно розвивати бізнес.

      Грантова програма Business Community School пропонує річний супровід зростання бізнесу підприємця: допомогу у формуванні чіткої бізнес-моделі, збуті товарів та послуг, консультації з ведення бізнесу.

       Щоб отримати доступ до цієї програми, необхідно заповнити анкету «Індекс Малого Бізнесу України» за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVnRjwud4eTUfx4yTGg5ujm4e5VyLBR4hdX7psZ6uOBFAh5w/viewform. В анкеті 26 запитань, які допоможуть фахівцям підібрати найкращу програму розвитку для конкретного бізнесу.

       Проект реалізовують Business Community School та Ресурсний Центр Бізнесу в рамках Програми "Індекс МСБ України 2018".

Детальну інформацію та зворотній зв’язок можна отримати на сайті https://biggggidea.com/opportunities/bezkoshtovnij-suprovid-pidpriemstva-vid-business-community-school/.