
"Дія" Державні послуги онлайн
Ми створюємо цифрову державу у центрі якої людина. Прозору і зрозумілу державу для людей. Починаємо зміни: менше черг, більше життя. Дія — це взаємодія “Держава і я”.
Дія — це застосунок в якому усі потрібні документи в одному місці, у вашому смартфоні.
Дія — це один портал, де можна отримати всі послуги онлайн: швидко, зручно та людяно.
Ви можете завантажити застосунок Дія на ваш смартфон із App Store або Play Market. Для безпеки ваших даних, закликаємо встановлювати лише офіційні мобільні застосунки на ваш смартфон із перевірених ресурсів. Або просто натсніть кнопку “Перейти до послуги” та оберіть потрібну на порталі “Дії“
Реалізацією проєкту займається Міністерство цифрової трансформації. Мінцифри є новим міністерством в Уряді України з новим підходом, баченням та методами досягнення цілі до 2024 року – 100% послуг, які надає держава онлайн, 10% ІТ-галузі у ВВП країни та 95% транспортної інфраструктури із високошвидкісним, якісним інтернетом.

