Сіверська міська рада

Меню

Меню

Центр надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області»

У Сіверській громаді основним надавачем соціальних та реабілітаційних послуг є комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області» (далі – ЦНСП), яка розташована за адресою: м. Сіверськ, пров. Заводський,8.

Директор установи – М’ясоєдова Жанна Юріївна, моб.тел.0958245511, електронна адреса 42035842@ukr.net, 42035842@mail.gov.ua.

ЦНСП складається з:

– відділення соціальної допомоги вдома;

– відділення денного перебування;

– відділення комплексної реабілітації та денного догляду дітей/осіб з інвалідністю або порушеннями розвитку;

– відділення з надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді;

– служба з перевезень дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю;

– спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та або насильства за ознакою статі.

У відділенні соціальної допомоги вдома 17 соціальних працівників обслуговують 188 особи похилого віку (з них 38 осіб з інвалідністю), яким надається послуга догляд вдома.

У відділенні денного перебування обслуговується 32 особи (у тому числі 7 осіб з інвалідністю), яким надається послуга соціальна адаптація. Завідувач відділення – Біленко Галина Іванівна На базі відділення працює «Університет III покоління», в якому функціонують чотири факультети: «Літературно-творча вітальня», «В здоровому тілі – здоровий дух», «Психологіка», «Господарочка». В результаті участі в конкурсі грантів, який проводився в рамках програми Польського співробітництва в галузі розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, в ЦНСП облаштовано центр психосоціальної допомоги, відкриття якого відбулося 17.09.2020 року.

У відділенні комплексної реабілітації та денного догляду дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю або порушеннями розвитку обслуговується 18 дітей з інвалідністю. Отримувачами послуг даного відділення є діти віком від 3 до 18 років, у яких немає медичних протипоказань для перебування в колективі. Реабілітаційні послуги надаються згідно з індивідуальною програмою реабілітації отримувачів послуг, яка складається на 2 роки, та за затвердженим графіком занять. Впровадження послуги денного догляду передбачає надання допомоги у подоланні соціальної ізоляції сімей з дітьми з інвалідністю та іншими тяжкими обмеженнями життєдіяльності.

У відділенні з надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді працюють 5 фахівців із соціальної роботи, з них 3 – у сільській місцевості, 2 – у місті. Завідувач відділення – Колісніченко Валентина Миколаївна. Робота відділення з надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді спрямована на проведення соціальної роботи з особами/сім’ями, які потрапили або мають ризик потрапити у складні життєві обставини. Це інформаційно-просвітницька, соціально-профілактична робота, оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах, організація надання їм соціальних послуг шляхом ведення випадку, моніторинг надання соціальних послуг, соціальне супроводження прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу, консультування та надання соціальних послуг особам, які відбули покарання у виді обмеження волі на певний строк. Даним відділенням передбачається надання соціальних послуг, а саме: соціальна профілактика; соціальна інтеграція та реінтеграція; екстрене (кризове) втручання; консультування; інформування; посередництво; представництво інтересів; соціальний супровід та інші. З метою ефективного надання соціальних послуг ФСР взаємодіють з різними структурними підрозділами та службами Сіверської громади. В ході своєї роботи вони співпрацюють із старостами, депутатами, відділом з питань соціального захисту населення виконкому міської ради, зі службою у справах дітей, з освітніми закладами (завучами з виховної роботи, класними керівниками, вихователями, психологами), з закладами охорони здоров’я, з працівниками ЦНАПу та ін.