A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сіверська міська рада (ОТГ)
Донецька область, Бахмутський район

Аналітична інформація про виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» Сіверською міською радою та її виконавчим комітетом за 2019 рік.

Аналітична

інформація про виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»  Сіверською міською радою  та її виконавчим комітетом за 2019 рік.

 

          Згідно Закону України «Про запобігання корупції» у всіх сферах своєї діяльності Сіверська міська рада та її виконавчий комітет діє за принципами законності, відкритості та прозорості. Вжито відповідні заходи щодо виконання Закону України «Про запобігання корупції»:

          1. За ініціативою фізичних, юридичних осіб та об'єднань громадян антикорупційна експертиза проектів нормативно - правових документів міської ради та її виконавчого комітету не проводилась (ст. 21 розділу III)

          Виконуються вимоги  щодо прозорості інформації про роботу міської ради та її виконавчого комітету (ст.21 розділу III):

         - посадові особи приймають участь в навчанні місцевих рад, де розглядається питання «Про стан виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»;

          - щомісяця з жовтня по квітень по перших п’ятницях та з травня по вересень по перших четвергах проводиться «Пряма лінія» міського голови  з мешканцями громади;

          - згідно затвердженого графіку велись особисті прийоми громадян  міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами виконавчого комітету, в.о. старости та начальниками відділів виконкому;

         - проводяться сесії міської ради, засідання виконкому згідно затверджених планів робіт, у разі необхідності, з запрошенням депутатів, керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада).

          Всі вищевказані заходи постійно висвітлюються на офіційному веб -сайті Сіверської міської ради та її виконавчого комітету.

          На першому поверху адмінбудинку виконкому міської ради розташовано стенди для мешканців громади, де розміщено інформацію про графіки прийому громадян керівниками Бахмутської районної ради та районної державної адміністрації, Сіверської міської ради та її виконавчого комітету.

          2.Станом на  01.01.2019 не було зафіксовано порушень обмежень згідно статей 22,23,24,25,26,27 розділу IV Закону України «Про запобігання корупції».

          Посадові особи міської ради та її виконкому дотримуються обмежень,

установлених цим Законом (статті 22,23,24,25,26,27 розділу IV), спрямованих на запобігання корупції.       

          3. Проведено робота з посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету щодо недопущення будь – якої можливості виникнення конфлікту інтересів. (статті 28,29 розділу V).

          4. Посадових осіб,  які порушили вимоги статті 37, 38  розділу VI (Правила етичної поведінки) вищевказаного Закону не виявлено.

          5. Усі посадові особи, які подавали документи на заміщення вакантних посад у виконкомі міської ради, задекларували доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан щодо себе та членів своєї сім’ї. Фактів подачі недостовірних відомостей за 2019 рік не встановлено (ст.45,46  розділу VII).

         Факту неподання або несвоєчасного подання декларації за 2018 рік  до 01.04.2019 посадовими особами шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб - сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) не зафіксовано.

         Звільнений у 2019 році Буров Андрій Анатолійович (дата звільнення - 29.03.2019) подав перед звільненням декларацію.

          Директор Сіверського міського спеціалізованого підприємства Пшенка Олександр Валерійович та директор Серебрянського житлово-комунального підприємства Дерикорчма Валерій Сергійович подали декларації за 2018 рік своєчасно до 01.04.2019.

           Звільнений у 2018 році Гатченко Юрій Михайлович, директор Серебрянського житлово-комунального підприємства,  також подав декларацію за 2018 рік після звільнення своєчасно до 01.04.2019.

            Також на виконання вимог частини 2 статті 49 Закону України «Про запобігання корупції» уповноваженою особою з питань  запобігання та виявлення

корупції Поливодою Л. В. було проведено перевірку факту подання декларації суб’єктами, які припинили діяльність, пов’язану  з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, а саме:

             - Фіцайло Юрій Михайлович, провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому Сіверської міської ради, дата звільнення 07.08.2019;

             - Зозуля Світлана Вікторівна, провідний спеціаліст служби у справах дітей виконкому Сіверської міської ради, дата звільнення - 12.08.2019.

         Було зафіксовано:

  • факт неподання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру суб’єкта, який припинив діяльність, пов’язану  з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (з 01.01.2019 – 07.08.2019) Фіцайлом Ю.М.
  • факт подання вищезазначеної декларації Зозулею С.В.
  •           У зв´язку з цим підготовлено та направлено Повідомлення НАЗК від

15.08.2019 за № 07-08/2215 про факт неподання Фіцайлом Ю.М. декларації суб’єкта, який припинив діяльність, пов’язану  з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданою декларацією з 01.01.2019 – 07.08.2019.

          На виконання Закону України «Про запобігання корупції» керуючим справами виконкому - уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, було проведено наступну роботу:

          - забезпечення неухильного дотримання вимог Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»;

            - публікації важливих документів міської ради та її виконкому на офіційному веб - сайті Сіверської міської ради для оперативного інформування населення.

Протягом 2019 року:

-   фактів звільнення посадових осіб міської ради та її виконкому за скоєння корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язані з корупцією не виявлено;

             - проводилася робота щодо забезпечення добору  та розстановки кадрів на засадах неупередженого конкурсного відбору;

- на керівні посади  в  органи  місцевого самоврядування призначались особи, яких не було звільнено з керівних посад за погіршення фінансово-економічних показників діяльності підприємств, порушення умов контрактів та чинного законодавства, за корупційні діяння;

          Проводились навчання з депутатами міської ради, посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету (доведення інформації - Розділ VII Фінансовий контроль. Стаття 45. Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування):

- 25.01.2019 – депутатам 7-го скликання міської ради (під особистий підпис);

           - 12.03.2019 суб’єктам декларування Сіверської міської ради та її виконавчого комітету;

           Проведено нараду 19.03.2019  з самостійними підрозділами апарату виконавчого комітету (служба у справах дітей, відділ освіти) щодо виконання вимог ЗУ «Про запобігання корупції», на якому уповноважена особа ознайомила  керівників самостійних підрозділів апарату виконкому міської ради – відділ освіти та службу у справах дітей:

          - щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»:

          - з постановою КМУ від 04.09.2013 № 706  «Питання запобігання та виявлення корупції» (із змінами);             

          - з Розділом VII Фінансовий контроль. Стаття 45. Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Закону України «Про запобігання корупції»;

          - з рішенням НАЗК від 06.09.2016 № 19 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення НАЗК про випадки неподання або несвоєчасного подання таких декларацій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.листопада 2016 р. за № 1479/29609

          - з постановою КМУ від 16.11. 2011 № 1195 «Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних як подарунок державі, Автономній Республіці Крим, територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям» (із змінами).

          Протоколом даної наради було зобов’язано  керівників вищезазначених самостійних підрозділів апарату виконкому міської ради забезпечити виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та зазначених на нараді законодавчих актів у своїх підрозділах.

          Розглянуто листа заступника начальника управління захисту економіки в Донецькій області Розумяка Р.В. від 19.12.2018 та надано відповідь 16.01.2019  № 15-04/169 стосовно депутата Гезулі Н.І.

          Підготовлено доповідні записки:

  • 11.04.2019 стосовно проведення перевірки факту подання посадовими особами, які працюють (працювали) в Сіверській міській раді та апараті виконавчого комітету;
  • 15.08.2019 щодо перевірки факту подання декларації суб’єктами, які припинили діяльність -  Фіцайло Ю. М.

          17.12.2019  на засіданні виконкому міської ради прийнято рішення № 245 «Про затвердження Плану заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Сіверської міської ради та її виконавчого комітету на 2020 рік».

            - на черговому засіданні виконкому буде розглянуто та затверджено рішення виконкому міської ради «Про виконання рішення виконкому від 26.12.2018 № 213 «Про затвердження Плану заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Сіверської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 рік».

           З цього питання керуючим справами виконкому,  уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції  Поливодою Л.В. було підготовлено інформацію.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь