A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сіверська міська рада (ОТГ)
Донецька область, Бахмутський район

Аналітична інформація про виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» Сіверською міською радою та її виконавчим комітетом за 2018 рік.

Аналітична

інформація про виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»  Сіверською міською радою  та її виконавчим комітетом за 2018 рік.

 

          Згідно Закону України «Про запобігання корупції» у всіх сферах своєї діяльності Сіверська міська рада та її виконавчий комітет діє за принципами законності, відкритості та прозорості. Вжито відповідні заходи щодо виконання Закону України «Про запобігання корупції»:

          1. За ініціативою фізичних, юридичних осіб та об'єднань громадян антикорупційна експертиза проектів нормативно - правових документів міської ради та її виконавчого комітету не проводилась (ст. 21 розділу III)

          Виконуються вимоги  щодо прозорості інформації про роботу міської ради та її виконавчого комітету (ст.21 розділу III):

         - посадові особи приймають участь в навчанні місцевих рад, де розглядається питання «Про стан виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»;

          - щомісяця першої п’ятниці проводиться «Пряма лінія» міського голови  з мешканцями громади;

          - згідно затвердженого графіку велись особисті прийоми громадян  міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами виконавчого комітету, в.о. старости та начальниками відділів виконкому;

         - проводяться сесії міської ради, засідання виконкому згідно затверджених планів робіт, у разі необхідності, з запрошенням депутатів, керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада).

          Всі вищевказані заходи постійно висвітлюються на сайті Сіверської міської ради та її виконавчого комітету.

          На першому поверху адмінбудинку виконкому міської ради розташовано стенди для мешканців громади, де розміщено інформацію про графіки прийому громадян керівниками Бахмутської районної ради та районної державної адміністрації, Сіверської міської ради та її виконавчого комітету.

          2.Станом на  01.01.2019 не було зафіксовано порушень обмежень згідно статей 22,23,24,25,26,27 розділу IV Закону України «Про запобігання корупції».

          Посадові особи міської ради та її виконкому дотримуються обмежень,

установлених цим Законом (статті 22,23,24,25,26,27 розділу IV), спрямованих на запобігання корупції.       

          3. Проведено робота з посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету щодо недопущення будь – якої можливості виникнення конфлікту інтересів. (статті 28,29 розділу V).

          4. Посадових осіб,  які порушили вимоги статті 37, 38  розділу VI (Правила етичної поведінки) вищевказаного Закону не виявлено.

          5. Усі посадові особи, які подавали документи на заміщення вакантних посад у виконкомі міської ради, задекларували доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан щодо себе та членів своєї сім’ї.

          Фактів подачі недостовірних відомостей за I півріччя  2018 року не встановлено, крім  посадової особи Яковенка А.О. (Дронівський сільський голова) – декларація за 2016 рік. Розглянуто Подання Артеміської місцевої прокуратури Донецької області (Мєшков) від 22.01.2018 № 65-122 вих. 18 стосовно вищезазначеного питання. Направлено листа від 01.02.2018 за № 15-04/349 щодо розгляду цього Подання (ст.45,46  розділу VII).

         Особи, уповноважені на виконання функцій держави, подали декларацію своєчасно, крім посадових осіб, стосовно яких направлено Повідомлення до НАЗК про факт неподання або несвоєчасного подання декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 49 розділу VII):

  • Перепелюкова Є.П., Гатченко І.А., Гезуля Н.І. (Повідомлення від 04.01.2018);
  • Саржевська Т.П., Шаповалова Г.І. (Повідомлення від 05.04.2018);
  • Черняєв А.О., Гезуля Н.І., Прусаченко Н.В., Фіцайло Ю.М. (Повідомлення від 18.05.2018).

          На виконання Закону України «Про запобігання корупції» керуючим справами виконкому - уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, було проведено наступну роботу:

          - протягом першого кварталу 2018 року надано консультації щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік суб’єктами декларування Сіверської міської ради та її виконавчого комітету;

          - проведені навчання під підпис:  

          - підготовлено листа від 02.02.2018  та надано під особистий підпис депутатам Сіверської міської ради 7- го скликання щодо роз’яснення статей 3, 45 Закону України «Про запобігання корупції» та Рішення НАЗК від 10.06.2016 № 2 (зі змінами) «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», а також про необхідність провести відповідну роботу щодо отримання електронного цифрового підпису. До вказаного листа було розроблено і  Пам’ятку декларанта.

           - на апаратній нараді (протокол  від 21.03.2018) з посадовими особами Сіверської міської ради та її виконавчого комітету щодо ознайомлення з Законом України «Про запобігання  корупції»:

        1. Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затвердженого рішенням НАЗК від 11.08.2016 № 3; зміни до нього, затверджені рішенням НАЗК від 02.02.2018 № 118 та роз’яснення НАЗК  щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» (оновлено)

           2. Повторне повідомлення про  подання до 1 квітня шляхом заповнення на офіційному сайті НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за 2017 рік;

 

           - підготовлено Телефонограму від 21.03.2018 звільненим посадовим особам у 2017 році про необхідність подання декларацій до 01.04.2018 року шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб - сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію про доходи за минулий рік після звільнення;

           - підготовлено розпорядження міського голови від.11.04.2018 № 67 «Про комісію з питань оцінки вартості, вирішення питання щодо можливості використання, місця та строку зберігання дарунка, одержаного уповноваженою особою як подарунка Сіверській міській раді, її комунальній установі чи організації», яким утворено вищезазначену комісію та  затверджено її Положення;

 

           Також, за результатами розгляду подання Артемівської місцевої прокуратури, з депутатами Данніковим С.В.. Фесенко О.Д., Гуменом О.І. проведена роз’яснювальна робота в телефонному режимі щодо не зазначення вказаними особами транспортних засобів в деклараціях осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування за 2017 рік, в тому числі вказано на необхідність їх зняття з обліку в разу фізичної відсутності чи зазначення їх при подальшому заповненні декларацій наступного року.

           Вищезазначене Подання Артемівської місцевої прокуратури Донецької області (Мєшков)  від 22.08.2018 № 65-8359 вих.18  (в порядку частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції») стосовно депутатів Сіверської міської ради 7-го скликання: Даннікова С.В., Фесенко О.Д., Гумена О.І. розглянуто на депутатському часі 18.10.2018.

            В подальшому Гуменом О.І.  знято з обліку (27.10.2018) та Данніковим С.В. (16.11.2018) транспортні засоби у зв’язку з вибраковкою.

            Розглянуто листа заступника начальника управління захисту економіки в Донецькій області Панченко О.О. від 24.10.2018 та надано відповідь 01.11.2018 стосовно депутатів міської ради Баканова С.М. та Розсохи Н.В.

 

           - на засіданні виконкому, яке відбулося 26.12.2018  розглянуто проект та затверджено рішення виконкому за № 213 «Про затвердження Плану заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Сіверської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 рік».

 

            - на черговому засіданні виконкому буде розглянуто та затверджено рішення виконкому міської ради «Про виконання рішення виконкому від  27.12.2017  № 55  «Про затвердження Плану заходів щодо запобігання проявів корупції серед посадових осіб Сіверської міської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік».

           З цього питання керуючим справами виконкому,  уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції  Поливодою Л.В. було підготовлено інформацію.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь