Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

27.03.2018 чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств

27.03.2018 під головуванням міського голови Масюженка В.А. відбулася чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств. На нараді були також присутні заступник міського голови Копиця М. Г., провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Дерев’янкіна Т. С., Шишко Р. В. – директор ПП «Донжилсервіс», Пшенка О. В. – директор Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства, Діденко Г. М. – майстер Сіверської дільниці ВО «Краснолиманська тепломережа», Нижник О. І. – начальник Сіверської дільниці Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу».

На нараді вирішувалось питання щодо усунення пошкоджень дорожнього полотна по вул. Молодіжна в м. Сіверську, що виникли в результаті проведення ремонтних робіт ВО «Краснолиманська тепломережа», доручено Пшенці О. В. та Діденко Г. М. ліквідувати ці пошкодження в найкоротші терміни. Також, міський голова звернув увагу начальника Сіверської дільниці Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» Нижника О. І. на невирішене питання щодо встановлення зруйнованих каналізаційних люків по вулиці Садовій, 10 м. Сіверська.

На прикінці наради було розглянуто багаточисельні звернення громадян щодо ремонту покрівель багатоквартирних будинків. Міським головою було доручено відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради та директору ПП «Донжилсервіс» Шишко Р. В. взяти це питання на контроль та посприяти його вирішенню.