Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

23.11.2018 про роботу у сфері ЖКГ

З серпня по жовтень поточного року міською радою виконувалися роботи з ямкового ремонту асфальтного покриття доріг комунальної власності по м. Сіверську. Загальна площа виконаних робіт склала близько 4 тис. м².

Роботи  були  виконані  по  вулицям:  Садова, Енергетиків, Молодіжна, ім.  О.Суворова,  Північна,  Зоряна,  Івана Франка,  ім. О.Пушкіна  ( від вул.

ім. М.Гоголя до вул. Тимирязєва та від вул. Садової до перехрестя з вул. Північною ), Залізнична, ім. К.Білостоцького, Бахмутська, Нахімова, Тимирязєва.

виконкому міської ради

Сіверською міською радою розпочато реалізацію проекту «Капітальний ремонт багатоквартирного будинку житлового фонду Сіверської міської ради за адресою: Донецька обл., Бахмутський район, м. Сіверськ, вул. Енергетиків, 28».

Об’єкт має важливе соціальне значення, бо на даний час споруда знаходиться в аварійному стані і потребує негайного капітального ремонту.

Основні роботи, що планується виконати: ремонт парапету по всьому периметру будинку, ремонт покрівлі, ремонт цоколя та фасаду будинку, заміна вхідних дверей та вікон у під’їздах.

Ремонтні роботи будуть виконуватися протягом листопада-грудня місяця поточного року за сприятливих умов. Закінчити ремонт планується навесні 2019 року.

виконкому міської ради

20.11.2018 під головуванням заступника міського голови Копиці М. Г. відбулася чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств.

На нараді були також присутні міський голова Масюженко В.А.,  начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради Вороніна Н.В., Злобіна Л.І. – виконавчий директор ПП «Донжилсервіс», Пшенка О.В. – директор Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства, Нижник О.І. – начальник Сіверської дільниці Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу», Дерикорчма В.С. – директор Серебрянського ЖКП, Діденко Г.М. – майстер Сіверської дільниці ВО «Краснолиманська тепломережа», представники провайдерів ТОВ «ПІТНЕТ» та ТОВ «Сіверське телебачення».

На нараді першочергово обговорювалось питання щодо готовності підприємств до зимового періоду, а саме необхідності розчищення територій, доріг від снігу та посипки протиожеледним матеріалом.

За інформацією ПП «Донжилсервіс» (Злобіна) та Сіверського МСКП (Пшенка) вже завезено пісок та шлак для посипки прибудинкових територій та основних проблемних ділянках доріг та тротуарів. Пісок завезено і на шляхопроводи.

Розглядалось питання про хід опалювального періоду. За інформацією ПП «Донжилсервіс» (Злобіна) та тепломережі (Діденко) значні проблеми відсутні. Підприємства працюють в звичайному режимі. Всі заявки від споживачів послуг вирішуються.

З метою приведення у відповідність до Порядку розміщення телекомунікаційних мереж у житловому фонду, на нараду також були запрошені представники провайдерів, які надають послуги з Інтернету та кабельного телебачення на території Сіверської міської ради (ОТГ).

Провайдерам було вручено приписи щодо необхідності виконання заходів з прибирання кабелів з покрівель багатоквартирних будинків та розміщення їх у спеціальних технічних засобах.