Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

22.08.2018 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО  ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття  пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, Сіверська міська рада оприлюднює проект  рішення Сіверської міської ради  «Про  затвердження Порядку вилучення до бюджету Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада ) частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств» .

З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізом  його регуляторного впливу можна ознайомитись у  фінансовому відділі   виконкому  міської ради (щоденно з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, крім вихідних)  , та на дошці оголошень виконкому  міської ради за адресою: 84522, м.Сіверськ, вул. Центральна, буд.8,  а також  на офіційному веб-сайті  Сіверської міської ради (siverska-gromada.gov.ua).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення Сіверської міської ради будуть прийматися у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб   протягом  місяця з дати його  опублікування за вищевказаною адресою.