Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

22.06.2018. Встановлення тарифів на вивезення та розміщення твердих побутових відходів для сільських населених пунктів Сіверської міської ради

Сіверським МСКП подано на розгляд виконкому Сіверської міської ради розрахунки проекту тарифу на вивезення та розміщення твердих побутових відходів (ТПВ) для сільських населених пунктів Сіверської міської ради.

Згідно з розрахунками:

1) вартість збирання у с. Серебрянка, Григорівка твердих побутових відходів та розміщення ТПВ на полігоні – 16,27 грн. з одного мешканця;

2) вартість збирання у с. Різниківка, Свято-Покровське твердих побутових відходів та розміщення ТПВ на полігоні – 16,35 грн. з одного мешканця;

3) вартість збирання у с. Дронівка, Платонівка твердих побутових відходів та розміщення ТПВ на полігоні – 23,83 грн. з одного мешканця;

4) норма утворення твердих побутових відходів для сільських населених пунктів міської ради – 2,00 м3 в рік на одного жителя.

Періодичність вивезення ТПВ з сіл – 2 рази на місяць.

Підставою для формування тарифів є утворення Сіверської ОТГ та поліпшення стану благоустрою приєднаних сіл, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення. Дані тарифи забезпечать вирішення санітарних, екологічних та соціальних потреб в межах громади.

Зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб щодо перегляду тарифів на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів (ТПВ) просимо подавати в письмовій формі протягом 7 днів з дня опублікування цього оголошення на сайті Сіверської міської ради та за адресою: м. Сіверськ вул. Центральна, 8 або за номером телефону 5-31-48 (відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради) чи електронною поштою  2956313343@mail.gov.ua.

Відділ ЖКГ, благоустрою та розвитку інфраструктури