Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

22.03.2018 -- ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до ст. 9 та ст. 35 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  від 11.09.2003 року № 1160-ІУ повідомляємо про оприлюднення на сайті міської ради (http://siverska-gromada.gov.ua/) проекту рішення Сіверської міської ради «Про затвердження  Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Сіверської міської ради (об'єднана територіальна громада)».

Зазначеним проектом рішення  передбачено удосконалення системи контролю за розміщенням зовнішньої реклами на території  Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада).

Зауваження і пропозиції щодо проекту рішення Сіверської міської ради та аналізу регуляторного впливу надавати в письмовому вигляді за адресою: м. Сіверськ,   вул. Центральна, 8  протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення.

Контактний телефон – 5-31-48.

ПРОЕКТ - Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Сіверської міської ради (об'єднана територіальна громада)

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Сіверської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення  зовнішньої реклами на території Сіверської міської ради (об'єднана територіальна громада)»