Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

22.03.2018 - ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття  пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, Сіверська міська рада оприлюднює проект  рішення Сіверської міської ради  «Про  встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Сіверської міської ради на 2019 рік» .

З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізом  його регуляторного впливу можна ознайомитись у  фінансовому відділі   виконкому  міської ради (щоденно з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, крім вихідних)  , та на дошці оголошень виконкому  міської ради за адресою: 84522, м.Сіверськ, вул. Центральна, буд.8,  а також  на офіційному веб-сайті  Сіверської міської ради (siverska-gromada.gov.ua).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення Сіверської міської ради будуть прийматися у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб   протягом  місяця з дати його  опублікування за вищевказаною адресою.