Сіверська міська рада

Меню

“СІЮ, ВІЮ, ПОСІВАЮ З НОВИМ РОКОМ ВАС ВІТАЮ!” До Сіверської міської ради завітали маленькі посівальники

Сьогодні, 14 січня, на Старий Новий рік та свято Василя Великого до Сіверської міської ради з побажаннями благоті, добробуту, здоров’я та миру завітали маленькі щедрувальники. Малята жваво й бадьоро створили різдвяний настрій всім працівникам Сіверської міської ради. Вихованці закладу дошкільної освіти  “Сонечко” разом зі своїми вихователями співали щедрівочку, вітали присутніх зі святом. Щедро посіваючи зерном достатку і добра, діти мелодійними українськими щедрівками віншували і бажали, щоб наступний рік був по-справжньому щедрий на все добре. Надзвичайно приємно, що і в наш час підтримуються добрі традиції наших батьків, дідів та прадідів!

Міський голова подякував посівальникам та пригостив солодкими подарунками.